O NAS
O NAS
O NAS
previous arrow
next arrow
Slider

Studio projektowania i aranżacji wnętrz

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się wykonaniem projektów aranżacji wnętrza. Współpracujemy z firmami wykonawczymi, dzięki czemu swoim klientom zaoferować możemy w pełni kompleksowe usługi rozpoczynające się na wykonaniu projektu, a kończące na jego realizacji połączonej z nadzorem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zebrać wielu partnerów – producentów i dostawców: mebli, płytek itp., którzy zawsze chętnie pomagają nam w realizacji projektów.

Wymarzone wnętrze

Jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami oraz modą, jednak wykonujemy również wnętrza w klimacie klasycznym. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy z klientem, który naprowadza nas na swoją wizję wnętrza, którą później wspólnie dopracowujemy.

Korzystamy z nowoczesnej technologii VR. Po akceptacji przez klienta projektu w 2D przechodzimy do wykonania projektu w 3D, po czym zapraszamy klienta na wirtualny spacer po jego nowym wnętrzu, tak by jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowo-budowlanych mógł zobaczyć, czy projekt w 100% zgadza się z jego wizją.